Řešení bydlení levně

FINPOINT s.r.o.

Nastavte si parametry Vaší hypotéky sami

(na posuvném měřítku nastavte Vaše parametry, pokud Vám měřítko nestačí, nastavte si konkrétní hodnoty přímo)

let
FINPOINT s.r.o.

Řešení bydlení levně

Tato stránka je vhodná právě pro ty z Vás, kteří řeší financování svého budoucího nebo i stávajícího bydlení. Vaším cílem je zajistit si toto financování u renomovaného bankovního domu, ale zároveň za nejlepších možných sazeb a výhodných podmínek, které by Vás nenutily uzavírat si další finanční produkty, jež by celkové financování mohly prodražit a obecně byly obtíží navíc (povinné otevírání účtů, uzavírání více různých pojištění než je nutné, atd.).

CHCI LEVNOU HYPOTÉKU

Chci zajistit financování bydlení

Už mám nemovitost vybranou a chci co nejvýhodnější financování (byt, dům či třeba pozemek, na kterém chci stavět)

Zajistíme Vám tu nejvýhodnější hypotéku na trhu. Spolupracujeme se všemi bankovními domy. Uděláme Vám srovnání všech pro Vás relevantních bank s Vaší stávající bankou, kde dnes máte své účty. V řadě případů můžete získat hypotéku u Vaší banky jednodušším způsobem. Jde ale spíše jen o snazší administrativu a dokládání formalit. Nelze říci, že to platí vždy a že byste díky tomu získali výhodnější úrokovou sazbu. Seženeme Vám takovou hypotéku, kde budete peníze čerpat co nejrychleji.

Nemovitost ještě vybranou nemám, ale v nejbližší době bych rád nějakou koupil. Začínám hledat nebo již aktivně hledám.

Řada klientů neví, zdali až své bydlení snů najdou, projdou v bance kontrolou (bonitou) a opravdu dostanou takový úvěr, aby to na vybranou nemovitost stačilo. Stejnětak se již mnohokrát stalo, že si klienti „A“ po půl roce hledání nemovitost konečně našli a vybrali, nicméně než si vyřídili hypotéku a banka jim potvrdila, že jim peníze opravdu půjčí v potřebné výši, přišel na prohlídku týž den i někdo jiný (klient „B“), kdo peníze měl a realitní kancelář automaticky upřednostnila jeho, neboť nechtěla jít do nejistoty, že klient „A“ hypotéku nedostane. Klientovi „A“ potom nezbylo, než začít hledat znovu.

Pro tyto situace Vám zajistíme pohotovostní úvěr – speciální formu hypotéky, kterou s Vámi banka podepíše ještě před tím, nežli si svou nemovitost najdete. Jen na základě Vaší bonity – Vašich příjmů a závazků. Vy potom máte dost času, zpravidla 12 měsíců, na to, abyste si svoji nemovitost snů našli. Rovnou víte, že hypotéku již máte a jak drahou nemovitost si můžete dovolit. Už se Vám nestane, že po Vás přijde na prohlídku další zájemce, ale protože on již peníze má, zatímco Vy ještě ne, realitní kancelář upřednostní jeho. Nyní již upřednostní Vás!

Tyto úvěry poskytuje jen pár vybraných bankovních domů, my víme které to jsou a kdo má podmínky nejvýhodnější.

Již hypotéku mám a chci ji refinancovat za co nejvýhodnějších podmínek

Úrokové sazby bank se neustále mění. To, že máte nyní velmi výhodnou sazbu hypotéky neznamená, že takto výhodná bude po celou dobu splácení. Stejnětak, pokud teď tu nejvýhodnější hypotéku nemáte, nevěšte hlavu, za pár let se to může změnit. Sazby hypoték sledují nicméně určité trendy a lze dovodit jestli budou sazby spíše stoupat nebo spíše klesat. Existují tzv. hypoindexy, prohlášení České národní banky, chování hlavních hráčů na trhu. To vše jsou signály, podle kterých se dá hypotéka odhadnout.

Je proto důležité sledovat toto dění, nebo se obrátit na nás, na odborníky, a včas refinancovat svoji stávající hypotéku proto, abychom si zajistili tu nejlepší možnou sazbu na následující období. Je několik bank a nejsou rozhodně všechny, které nabízí možnost zasmluvnění budoucí úrokové sazby již několik let před termínem fixace. Zpravidla 2 roky. To je výhodné zejména nyní, kdy jsou úrokové sazby na vzestupu a všichni očekávají, že budou stoupat nadále. Včasným zasmluvněním budoucí úrokové sazby můžete ušetřit statisíce korun. Pokud počkáte až na skutečný termín fixace, může být sazba již mnohem vyšší.

Chci hypotéku splatit co nejdříve a přeplatit bance co nejméně, ideálně nic

Poradíme Vám jak nastavit parametry nové hypotéky tak, abyste bance přeplatili co nejméně a hypotéku splatili co nejdříve. Poradíme Vám jak zkombinovat hypotéku a investice tak, abyste tohoto cíle dosáhli co nejdříve a na hypotéce nepřeplatili téměř nic. Jde o velmi jednoduchý způsob, jen v bance, která s Vámi hypotéku podepsala, Vám to pochopitelně neřeknou. My ano.

Stejnětak lze kombinovat i hypotéku, která již roky běží. I tu můžeme splatit dříve a přeplatit méně.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám zprávu