Jiné zabezpečení na stáří

FINPOINT s.r.o.

Jiné zabezpečení na stáří

Víme, že bude těžké spolehnout se jen na důchod od státu a kdo ví jaký ten důchod za tolik let vlastně bude a bude-li vůbec nějaký alespoň trochu slušný. Řada klientů již má penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření sjednané, nicméně při dosažení důchodového věku díky těmto produktům nenaspoří dostatečnou sumu, aby jejich stáří probíhalo tak, jak si představují a aby mohli dělat ty činnosti, které plánují.

Klienti mohou na tyto produkty ukládat i více prostředků, nicméně příspěvek od státu již maximalizovali, vyšší již získat nelze a další úlevy jako je například možnost daňového odpočtu, nejsou tak finančně zajímavé, zejména s přihlédnutím ke skutečnosti, že peníze na těchto produktech uložené tam mají být až “do důchodu”.

127uzavřených smluv penzijního spoření
88000+korun měsíčních příspěvků na penzi
CO JE DOBRÉ VĚDĚT

Chcete si vybudovat dlouhodobou rezervu

ale nechcete mít peníze vázané až do důchodu

I s využitím maximálního státního příspěvku v rámci tzv. III. pilíře důchodového systému nemusíte vybudovat tak velkou rezervu, která Vám v budoucnu bude stačit. Chcete být ve stáří aktivní, popřípadě cestovat a nechcete být omezeni jen tím, „na co máte“. Proto je vhodné nad rámec státem definovaných produktů ze III. pilíře ještě spořit či investovat jinde. To spolu nese i další zásadní výhodu. Takto vybudovaná rezerva, mimo III. pilíř, již nemusí být vázána a blokována až do důchodu nebo do 60 let. Takto vytvořenou rezervu budete moci využít, budete-li chtít, již mnohem dříve, třeba za 10 nebo 15 let, přestože máte do důchodu třeba ještě let 30. Budete to moci použít na koupi nového bytu, nového auta, cestu kolem světa, dětem nebo vnoučatům na školu nebo na splnění si jiného životního snu.

FINPOINT s.r.o.

Pomůžeme Vám vybrat takové spoření či investice, kde dokážete Vámi vytouženou rezervu vybudovat. Zkombinujeme Vám spoření do státem definovaných produktů III. pilíře a komerčního spoření a investic tak, aby to vyhovovalo Vašim možnostem a představám. Takováto kombinace je nejlepší cesta, jak se zajistit na budoucnost a svých představ skutečně dosáhnout.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám zprávu