Pojištění domácích mazlíčků

FINPOINT s.r.o.

Pojištění domácích mazlíčků

Na trhu již několik let funguje pojištění nákladů veterinární léčby domácích mazlíčků. Nabízí je jen několik pojišťoven. Máte zde možnost se pojistit v případě, že váš pes nebo kočka bude potřebovat veterinární péči. V takovém případě za ošetření zaplatí pojišťovna z pojištění mazlíčků. Pojištění se obvykle vztahuje na úrazy, nemoci, ale například i na otravu nebo dokonce uhynutí.

5pojištěných pejsků
4pojištěné kočičky
CO JE DOBRÉ VĚDĚT

Kdy a jak pojištění nastavit

Vždy je třeba obezřetně samotné pojištění mazlíčků nastavit, tedy zvolit vhodnou pojistnou částku. V případě, že ošetření bude stát víc, než jak vysoká bude pojistná částka, budete muset kromě spoluúčasti doplatit i zbytek.

Nevyplatí se pojištění mazlíčků nechávat až na dobu, když bude váš pes nebo kočka staří a začnou se jim zdravotní potíže projevovat. Každá pojišťovna má maximální věkový limit pro vstup zvířete do pojištění. Samotná cena pojistného u pojištění mazlíčků se pak odvíjí od věku, velikosti, rasy a využití zvířete. Samozřejmě cenově jsou nejvíce zvýhodnění psi, kteří slouží pro canisterapii nebo jako policejní či záchranářští pomocníci.

NABÍZÍ TO JEN PÁR POJIŠŤOVEN

Pokud s tímto pojištěním dosud nemáte zkušenosti, spojte se s námi a my Vám pomůžeme pro Vašeho mazlíčka vybrat tu správnou pojišťovnu a stejnětak i správně samotné pojištění nastavit.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám zprávu