Proč FINPOINT

Agent 007 ve světě financí by řekl „Jsem POINT, FINPOINT!“. My jsme FINPOINT, česky můžeme říct finanční bod. Pevný finanční bod.

Pevný bod v neustále se měnícím a někdy divokém světě financí. Jsme bod, který je právě v samém středu tohoto světa a všechny finanční produkty se právě do tohoto bodu sbíhají a v něm potkávají.

U nás se proto potkávají hypotéky, investice do finančních produktů, nemovitostí či infrastruktury, úvěry, penzijní produkty, pojištění aut, majetku, odpovědnosti nebo života, stavební spoření, bankovní produkty nebo dokonce reality.

Na všechny tyto produkty máme své odborníky a umíme klientům zajistit ty nejlepší produkty z celého trhu. Nejsme spojeni s žádnou velkou finanční korporací, bankou nebo pojišťovnou, a proto umíme být nezávislí a nabídnout klientům opravdu to, co je nejlepší a ne to, k čemu nás zavazují smlouvy nebo k čemu nás nutí naši nadřízení. Našimi nadřízenými jsou jen a jen naši klienti.

Zaměřujeme se na všechny typy klientů.
… jak na běžné klienty z řad fyzických osob, kteří řeší své každodenní finanční problémy či situace, chtějí lépe bydlet a hlavně ve vlastním, chtějí lépe zhodnotit své úspory, chtějí si vytvořit rezervu na důchod, nový dům či auto, dětem na studia nebo prostě jen na budoucno, potřebují si půjčit nebo již existující úvěr refinancovat a platit méně, chtějí se pojistit na cesty, auto nebo majetek, či zajistit sebe nebo svoji rodinu úrazovým či životním pojištěním.
… tak i podnikatele a investory, pro které máme kompletní škálu podnikatelských pojištění, úvěrů či výnosných investic, ať již potřebují zhodnotit volné finanční prostředky nebo investovat do nových činžovních domů, hotelů, elektráren, strojírenských nebo jiných průmyslových podniků.

Naše dlouholetá zkušenost pomáhá tento pevný bod udržet opravdu pevným a stabilním. Právě toto naši klienti oceňují.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám zprávu