Refinancování hypotéky

FINPOINT s.r.o.

Refinancování hypotéky

Hypotéku vždy uzavřete s nějakým termínem fixace. Je to doba, po kterou Vám banka bude držet tu úrokovou sazbu, se kterou Váš úvěr schválila a kterou jste podepsali ve smlouvě. To na jak dlouho se banka zavázala Vám takovou sazbu držet zohlednila, jako rizikový prvek, ve své kalkulaci. Jakmile tato fixace úrokové sazby skončí, nastane tzv. „termín fixace“, stanou se dvě základní věci. Za prvé hypotéka začne v podstatě nanovo a Vaše banka Vám nabídne nové podmínky, za které je ochotna a schopna Váš úvěr nadále financovat a za druhé máte ze zákona možnost celou zbývající jistinu hypotéky doplatit, a to bez sankce za předčasné splacení. Je proto důležité si termín fixace hlídat a již v předstihu se zajímat o dění na trhu a sazby hypotéčních úvěrů.

219+vyřízených úvěrů na bydlení
20spolupracujících bank
487+milionů korun pro naše klienty
NA CO SI DÁT POZOR

Blíží se Vám termín fixace

Je řada případů, kdy si banky opravdu Váží svých klientů a při fixaci hypotéky nabídnou na další období opravdu dobrou sazbu. Zdaleka to ale není pravidlem, často je to právě naopak. Ty nejlepší sazby dají klientům jiných bank, aby je k sobě „přetáhli“ a svým klientům dají sazby až druhořadé.

Proto, blíží-li se Vám termín fixace, a tedy máte do fixace dva roky a méně, určitě se spojte s námi a my Vám pomůžeme zjistit jaké jsou aktuální sazby Vaší banky a jaké jsou sazby ostatních bank na trhu. Můžete potom do dalšího období splácení hypotéky vstoupit s tou opravdu nejlepší možnou sazbou a splátkou.

Jak to funguje?

Vzhledem k tomu, že v termínu fixace můžete bez sankce splatit celou zbývající jistinu (dluh) hypotéky, tak jiná banka za Vás dluh doplatí a Vám na další období nabídne lepší podmínky, nežli byly ty od Vaší banky.

Finpoint s.r.o.

Máte pocit, že hypotéku příliš přeplatíte a chtěli byste přeplatit méně?

Zdá se Vám, že za hypotéku platíte moc a hlavně moc přeplatíte nad rámec částky, kterou jste si půjčili? Lze to řešit a přeplatit mnohem méně, dokonce i nepřeplatit nic. Jde o velmi jednoduchý způsob. Jen v bance, která s Vámi hypotéku podepsala, Vám to pochopitelně neřeknou. My ano. Spojte se s námi a my Vám tento program nastavíme.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám zprávu