Lidé

jednatel Finpoint s.r.o.

Ing. Petr Sichrovský

Ve finančním sektoru působí čtyři roky, když navázal na bohaté zkušenosti zejména z oblasti korporátního byznysu, kde téměř 20 let působil v nejvyšších manažerských a ředitelských rolích.

Mimo jiné zastával pozici generálního ředitele společnosti Xerox po dobu sedmi let, a to jak v České republice, tak i v zahraničí. Dále po dobu tří let vedl největší divizi IBM v České republice nebo působil na pozici Chief Commercial Officera ve společnosti České Radiokomunikace.

Studoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a má i titul z Českého vysokého učení technického v Praze.

Zaměřuje se zejména na kvalitní a bezpečné, individuálně nastavené, investice a zajišťování úvěrů za bezkonkurenčních podmínek, jak k financování bydlení, tak i podnikání, pro všechny typy klientů z řad fyzických i právnických osob.

Ve volném čase rád sportuje a cestuje. Zajímá jej i genealogie.

jednatel Finpoint s.r.o.

Nikolaos Nikolos

Ve financích působí již 14 let. Pracoval v řadě poradenských společností na manažerských pozicích, kdy byl zodpovědný za rozvoj poradenských skupin a proklientsky nastavované finanční produkty nabízené zákazníkům. Získal řadu ocenění jak za úspěchy ve vlastní finančněporadenské činnosti, tak za zpětnou vazbu od klientů. Působil v dalších oblastech podnikání ve financích i mimo struktury zavedených poradenských společností.

Specializuje se na investice, které nastavuje s individuálním přístupem jak pro klienty z řad fyzických osob, tak pro podnikatelský sektor, kde pomáhá zajišťovat finanční prostředky pro podnikatele, fondy i společnosti.

K jeho zálibám rodině, přátelům, sportu a cestování patří i lobbing a networking, kde s úspěchem využívá své kontakty jak na straně investorů, tak na straně majitelů a svoji schopnost spojovat lidi. S úspěchem toho využívá zejména v nákupu a prodeji neveřejných nemovitostí, jako jsou činžovní domy, strojírny, elektrárny, hotely a další.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám zprávu