Více o Finpointu

Finpoint s.r.o.

Chcete vědět o Finpointu víc?

Jak ve Finpointu pracujeme

 • naší náplní je pomoci Vám najít řešení i ve složitých životních situacích, a proto z velké části fungujeme na doporučení od našich stávajících klientů, kterým jsme pomohli dotáhnout složitou věc do zdárného konce.
 • vždy chceme Vás, klienty, ochránit před podvodným jednáním nebo nesmyslnými produkty, které by pouze vysávaly peníze z Vašich kapes. Pomáháme zajistit vztah mezi Vámi a bankovními domy či pojišťovnami takový, abyste měli nastavené své potřeby opravdu zdravým profesionálním způsobem a bez zbytečností, které by Vám smlouvy pouze prodražovaly.
 • z tohoto důvodu pro Vás školíme náš tým tím nejlepším způsobem, ať jsou poskytnuté služby vždy profesionální a Vaše přání a potřeby splněny do posledního detailu.
 • nastavili jsme naše služby tak, abyste nemuseli pro srovnání hypotečního úvěru, pojištění nebo investice opustit teplo svého domova či kanceláře. Vidíme budoucnost v online řešeních a velké úspoře času našich klientů, kteří se mezitím mohou raději věnovat sobě nebo své rodině.

Finpoint, to jsou zkrátka finance stále v plusu!

Finpoint s.r.o.

Jak to v praxi vypadá

 • klient ve finanční tísni má předražený spotřebitelský úvěr a není v lehké životní situaci. Z výplaty či podnikání mu nezbývají finanční prostředky. Pomůžeme úvěr refinancovat, a tím ušetřit nemalou část peněz.
 • rodina žije zcela bez rezervy a ví, že v budoucnu bude rezervu potřebovat nebo je si alespoň dobře vědoma, že žít bez rezervy je velmi rizikové. Pomůžeme spočítat kolik si mohou klienti dovolit odkládat stranou z příjmů a ukážeme možnosti spoření či investic. Naplánujeme výši rezervy i za jak dlouho jí klienti vybudují.
 • mladý pár klientů plánuje v budoucnu vlastní bydlení. Vysvětlíme jaké jsou možnosti financování bydlení a naplánujeme vytvoření dostatečné rezervy vlastních prostředků na to, aby hypotéku od banky dostali a aby byla za těch co možná nejvýhodnějších finančních podmínek. Pokud již potřebné vlastní prostředky mají, zajistíme jim tu, v danou chvíli, na trhu nejlepší hypotéku.
 • velké množství klientů má dnes sjednané životní pojištění, ale jen opravdu velmi málo z nich si jsou jistí, že mají toto životní pojištění nastavené správně. Zkušenosti, průzkumy a statistiky plnění pojišťoven jejich obavy bohužel jen potvrzují. Množství klient má toto pojištění nastaveno špatně, platí za to nemalé peníze a když se do nějakého problému dostanou, pojistka jim žádným způsobem nepomůže. Řada klientů si touto zkušeností již sama prošla. Zrevidujeme klientům životní pojištění a (pře)nastavíme tak, aby i při zhoršeném zdraví byl klient zajištěn a nemusel brát finanční prostředky z rezerv.
 • klienti mají často sjednané velké množství finančních produktů a smluv obecně. Nutné říct, že ne všechny potřebují a stává se, že i přes velké množství smluv jim někdy ty nejdůležitější schází. Ne vždy nastavují tyto smlouvy opravdový profesionálové, některým jde pouze o získání provize, a ne o Vás a Vaše zajištění. Vyzkoušejte nás a uvidíte jakou péči a servis nabízíme.

Finpoint, to jsou zkrátka finance stále v plusu!

Finpoint s.r.o.

Komu naše služby poskytujeme

 • klientům z řad fyzických osob pomáháme s osobními i rodinnými financemi. Zajišťujeme jim hypotéky, sjednáváme všechny typy pojištění, připravujeme rezervy na penzi a plánujeme spoření a investice. Potřebují-li si půjčit, zajišťujeme jim úvěry. Služby poskytujeme jak osobám zaměstnaným, tak i podnikajícím jako OSVČ.
 • partnerům z realitního trhu přinášíme revoluční nabídku spolupráce v podpoře maximalizace zisků realitním a developerským společnostem i jednotlivcům z řad realitních makléřů.
 • investorům z řad fyzických i právnických osob nabízíme jak nadstandardní možnosti zhodnocení finančních prostředků, vždy s důrazem na maximální přiměřenou bezpečnost, ale i investice do neveřejných nemovitostí jako jsou činžovní domy, hotely, průmyslové nebo energetické podniky.

Ve finančním sektoru působíme již dlouhé roky a budeme tu pro Vás i v budoucnu.

Proto neváhejte využít naší pomoci, užitečných rad a služeb v tomto specializovaném finančním bodě, ve Finpointu.

Finpoint, to jsou zkrátka finance stále v plusu!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám zprávu