Bezpečná a levná půjčka

FINPOINT s.r.o.

Nastavte si parametry Vašeho úvěru sami

(na posuvném měřítku nastavte Vaše parametry, pokud Vám měřítko nestačí, nastavte si konkrétní hodnoty přímo)

měs.
FINPOINT s.r.o.

Bezpečná a levná půjčka

Tato stránka je vhodná právě pro ty z Vás, kteří si potřebují půjčit a neví kde, aby to bylo bezpečné a levné. Pro ty, co chtějí půjčku na cokoliv, ať již jen na pár týdnů nebo na dlouho a nechtějí platit vysoké úroky.

Již sjednaný úvěr máte a chcete jej zlevnit? Nebo máte úvěrů několik a začíná být nad Vaši schopnost to vše splácet? Přejděte sem.

PŮJČKY

Vždy zvažte, potřebujete-li si opravdu půjčit a nedá se to zařídit jinak. Zvažte, budete-li schopni takovýto závazek dlouhodobě splácet a nedostane Vás nebo Vaši rodinu do svízelné situace.

Pokud přesto dojdete k závěru, že půjčka je to správné řešení, mějte na paměti následující

Půjčka neboli spotřebitelský úvěr je typ úvěru, při kterém se obvykle neručí žádným majetkem a nezkoumá se ani účel použitých prostředků. K vyřízení spotřebitelského úvěru je u většiny poskytovatelů potřeba doložit příjmy a historii minulého splácení nebo bezdlužnost skrz bankovní a nebankovní registry. Stejně tak banka u spotřebitelského úvěru bude vždy zkoumat i zdroj příjmů, jestli v minulosti vše včas splácel a jestli je schopen splácet i nový úvěr.

Mějte na paměti, že mnoho, zejména nebankovních, poskytovatelů půjček nabízí velmi nevýhodné podmínky. Například jsou autobazary, které poskytují půjčky na pořízení ojetého vozidla. Dejte si pozor na podmínky takovýchto spotřebitelských úvěrů. Z našich zkušeností vyplývá, že úroky na těchto úvěrech bývají od 15 % p.a. a vyšší, někdy dokonce až ke 30 % p.a. Přitom běžné spotřebitelské úvěry se pohybují od 3,9 % p.a. a průměr se pohybuje někde okolo 7 % p.a. Úrok nemá vliv pouze na celkově zaplacené úroky, ale také na výši splátek a pouze vybráním vhodného produktu Vám dokážeme ušetřit tisíce korun měsíčně.

Pozor si dejte i na akce některých bank. Stále se najde mnoho bank, které „parazitují“ na naivitě svých klientů a zahrnují do spotřebitelských úvěrů různé náklady navíc nebo dělají propagační akce, které jim mají přilákat klienty na zdánlivě výhodné podmínky. Jedním z těchto příkladů je jednorázově placené pojištění schopnosti splácet. O toto pojištění se navýší celý spotřebitelský úvěr a klient napřed splácí pojištění a úroky z úvěru, který po tu dobu neklesá. Může pak zjistit například po roce, že z dluhu mu ještě neubyla ani koruna. Stejně tak využívají i akce na bonusové sazby. Klientovi se nabízí za včasné a řádné doplacení, že mu banka odpustí několik posledních splátek a on se tak dostane odpuštěním části z celkových úroků na mnohem nižší sazbu. Úskalí jsou však v tom, že se nesmí zpozdit s žádnou splátkou ani o několik dní a nesmí spotřebitelský úvěr nikam refinancovat ani ho předčasně splatit. Jakmile některou z těchto podmínek poruší, banka mu splátky neodpustí a on tak zaplatí úrok daleko vyšší, než je průměr na trhu. Zpravidla se lze dostat na stejné a často i lepší podmínky u jiného poskytovatele, který navíc takovýmito podmínkami získání úvěru nepodmiňuje.

Potřebujete-li půjčit vyšší částku, na kterou by bance nestačily Vaše příjmy, coby garance schopnosti bezproblémového splácení, ale vlastníte nemovitost, zprostředkujeme pro Vás tzv. Americkou hypotéku, kdy Vám banka půjčí dostatek peněz oproti zástavě Vaší nemovitosti. Obvykle se dá Americká hypotéka použít například na získání prostředků do podnikání, na konsolidaci neúčelových půjček nebo zkrátka jen na prosté utracení. Banka nezkoumá účel použití prostředků z úvěru. Nejčastěji je Americká hypotéka využívána na konsolidaci tradičních spotřebitelských půjček. Výhodou zde oproti půjčkám totiž je, že můžete mít splatnost Americké hypotéky až 20 let a úroky se pohybují od 2,99 % p.a. To dokáže opravdu znatelně snížit splátky a uvolnit tak rodinnému rozpočtu.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám zprávu