Skutečné bezpečí na cestách

Kam budete cestovat

Různé pojišťovny mají připravené různé geografické balíčky a někdy mají některé země spojené až nelogicky.

Kdy a na jak dlouho budete cestovat

Je potřeb myslet i na cestu a na datum kdy opustíte hranice naší republiky a kdy se do ní opět vrátíte.

Jaký je účel Vaší cesty

Zdali čistě turistická nebo pracovní, a to potom jestli administrativní nebo fyzická, manuální.

Jaké činnosti plánujete na Vaší cestě vykonávat

Ležení na pláži není vůbec špatné, ale pro někoho jiného bude mít smysl jen lezení po horách. Pro pojišťovny je to ale velký rozdíl. Proto je potřeba vědět, zdali budete vykovávat některé rizikové činnosti nebo sporty a jaké.

Na jaká rizika chcete nebo potřebujete být na své cestě pojištěni

Zdali jen na léčebné výlohy, kdyby se Vám něco stalo a potřebovali jste ošetření, nebo zdali i na repatriaci, tedy pokud byste potřebovali být převezeni zpět domů a jak to bude s případnými škodami, které na majetku nebo zdraví někomu na své cestě můžete způsobit a s odpovědností, která z toho vyplývá. Například častá situace, že na lyžařské dovolené v zahraničí někoho srazíte tak, že musí být ošetřen a ještě mu zlomíte lyži.

Potřebujete pojištění storna a co nenadálé události

Budete cestovat sami nebo pojedete početnější rodina i s dětmi, kde s počtem lidí a ještě více s počtem dětí stoupá možnost, že někdo onemocní a Vy nebudete moci odjet. Co se stane když Vám uletí letadlo?

Asistence v zahraničí

Potřebujete pomoc při nenadálých obtížích v zahraničí? Třeba vyhledat nejbližšího lékaře, řešit ztrátu dokladů nebo okradení, kontaktovat konzulát, který nevíte ani kde je. Vztahuje se asistence jen na pomoc Vám nebo je zajištěna i pro Váš vůz, pokud zrovna cestujete autem? Co technická porucha nebo odtah, který třeba bude až zpět do České republiky?

Na trhu je mnoho pojišťoven nabízející právě cestovní pojištění. Na internetu najdete mnoho samokalkulaček a velmi levných cestovních pojištění v různých reklamách. Ne vždy Vám ale ušetření 100,- Kč na cestovním pojištění za celou dovolenou ušetří následných 100.000,- Kč, které budete možná muset zaplatit.

Pomůžeme Vám vybrat tu správnou pojišťovnu, to správné cestovní pojištění a nastavit jej tak, abyste byli zajištěni opravdu na všechna důležitá rizika, která mohou potkat právě Vás a právě na Vašich cestách.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Napište nám zprávu